Již tradiční setkání jubilantů proběhlo v pátek 23. června v hasičské zbrojnici SDH Stráž nad Nisou. Obec organizuje setkání pravidelně 4 krát do roka a pozvání je nejen pro jubilanty, ale i pro místní seniory, kteří přijdou pogratulovat, a také si popovídat, zatancovat a strávit příjemné odpoledne se svými sousedy.

Vystoupení dětí a gratulace

Pro oslavence bylo přichystáno drobné občerstvení a také doprovodný program. Vystoupení měly připravené děti z místní Mateřské školy a k poslechu a tanci hrál již po několikáté pan Jerje. Všichni jubilanti, kteří se setkání zúčastnili, si převzali z rukou starosty obce gratulaci a dárkový balíček s květinou. Oslavencům popřál nejen starosta obce Lukáš Beneš, ale také místostarostka Sabina Jonášová Čižiková. „Oslavy narozenin jsou příjemnou záležitostí a já všem přeji pevné zdraví, vitalitu a radost do života,“ dodal starosta obce Lukáš Beneš.

Kávičku, prosím

Přípravu občerstvení si vzala na starost paní Kvapilová, jubilanty představila paní Zvolánková, přípitek pronesla paní Kysilková a květiny předával pan Farský.

Celým odpolednem se nesla příjemná a veselá nálada. Můžete posoudit ve fotogalerii.

Děkujeme místnímu hasičskému sboru za poskytnutí prostor k oslavám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..