V pondělí 10.6.2024 začne oprava části komunikací v oblasti ulic Stříbrný kopec a Mezikopci. Jedná se zatím jen o část oprav v tomto roce. Důvodem je „rozkopání“ křižovatky Mezikopci x Stříbrný kopec (u řadovek) – budou se připravovat napojovací body na následující projekt plynofikace a budování kanalizace pro současnou zástavbu v této křižovatce:

Křižovatka tak bude zavřena vždy jen z části. V uzavřených úsecích dojde k opravě komunikace tak, aby povrch vydržel do roku 2026, kdy bude v ulicích Mezikopci a Stříbrný kopec vybudována kanalizace a plyn – jako poslední úsek celého projektu.

Plán

10.6. – jen jeden den – uzavírka ulice Stříbrný kopec

  • nejvíce omezující část. Při opravě křižovatky a přilehlých rozbitých částí ul. Stříbrný kopec (před domky podél tratě) bude nutné uzavírat celou část této komunikace. Omlouváme se.

11.6. – 14.6. – uzavírka ulice Mezikopci

  • uvedená křižovatka Mezikopci x Stříbrný kopec (u řadovek) bude uzavřena ze strany jakoby od Ještědu. Při této uzavírce bude opraven povrch v ul. Mezikopci

17.6. – 20.6. – uzavírka ulice Stříbrný kopec (štěrková a před řadovkami)

uvedená křižovatka bude tentokrát uzavřena ze směru od řadovek a v průběhu prací bude opraven (aspoň trochu) štěrkový povrch ul. Stříbrný kopec (zasypání a zhutnění děr ve štěrku).

Do uzavřených úseků bude vždy povolen vjezd obyvatelům přilehlých nemovitostí. Děkujeme za pochopení a věříme, že se situace v uvedeném úseku trochu zlepší. V případě dotazů volejte starostu Ing. Lukáše Beneše – 720 050 950

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..