Rezervace vstupenek na představení

Vánoční zázrak

Obnovený muzikál Janka Ledeckého a a Jana Potměšila Vánoční zázrak aneb Sliby se maj plnit o Vánocích v režii Radka Balaše. V muzikálu zazní největší hity jako Pěkná, pěkná, pěkná, Sliby se maj plnit o Vánocích, Ryba rybě a
další.

Na uvedený muzikál vypraví obec Stráž nad Nisou 2 autobusy. Před samotným muzikálem navštívíme vánoční trhy.

O muzikálu Vánoční zázrak

Na firemní oslavě sv. Mikuláše se Marek setkává se svou dávnou studentskou láskou Veronikou a zároveň dostává nabídku na spolupartnerství od svého šéfa Radana, který vede developerskou firmu. Nicméně, jak už to bývá, nic není zadarmo.

Vánoce jsou časem, kdy se rodiny scházejí, ale pro sedmiletého Tomáše, který se narodil na Štědrý den a přišel o maminku, je to trochu jinak. Spolu se svým otcem Markem, strýcem Pájou a dědečkem slaví Vánoce jako narozeniny a vánoční tradice jsou v jejich domácnosti tabu.

Veronika přináší do Markova a Tomášova života nový pohled na Vánoce a stává se pro Tomáše andělem. Tomáš tak poprvé zvažuje výhody a nevýhody Santa Klause a tajemného Ježíška.

Marek se brání vážnému vztahu ze strachu ze zklamání, zatímco i Veronika má své tajemství a důvod, proč se bránit vážnému vztahu. Profesor hematologie, Tomášův dědeček, jako první odhalí její tajemství – vážnou nemoc. Šance na zlepšení se zdá být tak malá, že by to byl zázrak.

Během Vánoc se všichni ptají, zda je to ten správný čas na zázrak a co jsou ochotni pro něj udělat a obětovat.

Přijďte se podívat do Divadla Broadway a na chvíli opět uvěřte. Uvěřte v Ježíška a v to, že v každém z nás je více síly, než si myslíme. Uvěřte v zázrak.

Délka představení včetně přestávky je 2 hodiny a 20 minut.

Doprava

Na představení nás odvezou zajištěné autobusy. Odjezd bude upřesněn, ale odjedeme těsně po obědě v sobotu 9.12. od obecního domu – moštárny. Před představením navštívíme ještě adventní trhy v Praze. Návrat do obce bude kolem půlnoci a při zpáteční cestě bude autobus zastavovat i v centru Liberce.

Termín

9.12.2023, odjez po obědě (termín bude upřesněn), divadlo začíná v 18:00, máme koupené ty nejlepší lístky.

Rezervace


Fotografie z oficiálních stránek muzikálu.