Rezervace vstupenek na představení

Lovci bobrů

Prosluněná prázdninová komedie o návštěvnících malého bufetu na břehu Berounky. Vilda touží po výjimečnosti, Bohuna po miminu, Béďa nezbytně potřebuje klid, Kraken chce mít vlastní fitko a Alda sní o tom, že umlátí lopatou všechny bobry, kteří mu u řeky ožírají stromy. Přijďte se zasmát životu, který je tak obyčejný, že se nedá žít!

Délka představení: 1 hod. 55 min. (včetně přestávky)

Doporučeno od 15 let.

Letní scéna Výstaviště Holešovice

Pražskou letní scénu najdeme na Výstavišti Holešovice nedaleko Maroldova panorámatu bitvy u Lipan a Bruselské cesty. Před představením se budeme moci projít nejen po revitalizovaném areálu výstaviště ale také přilehlým parkem Stromovka s půvabnými přírodními scenériemi. Vstup do areálu bude možný hodinu před začátkem představení, tedy již od 18:30.

Produkce se konají i za deště a nepříznivého počasí. Jeviště je kryté a diváci dostávají v případě deště pláštěnky. Používat deštníky během představení je zakázané.

Toalety jsou zajištěny v areálu Výstaviště (cca 50 m od místa konání). Na místě bude samozřejmě k dispozici i stánek s občerstvením.

Doprava

Na představení nás odveze zajištěný autobus. Odjezd je v 16:15 od obecního domu – moštárny. Návrat do obce bude kolem půlnoci a při zpáteční cestě bude autobus zastavovat i v centru Liberce.

Termín

6.6.2023, odjez v 16:15, divadlo začíná v 19:30

Rezervace