Dostává se Vám do rukou nové číslo Strážského občasníku, již druhé v tomto roce. Letošní jaro bylo plné akcí a událostí, což se přirozeně odrazilo i v obsáhlosti tohoto čísla. Přestože se snažíme tvořit krátké a srozumitelné články, je právě toto číslo značně obsáhlé, a to mě těší. I tak se mnohé informace do tohoto čísla nedostaly. Proto
znovu odkazuji na elektronickou verzi na adrese https://clanky.straznnis.cz. Kromě dalších aktuálnějších informací zde naleznete i obsáhlejší články, včetně velkého množství fotek a videí. Nechybí zde ani odkaz na YouTube kanál obce.

Jaro je za námi a před sebou máme, doufejme, krásné a teplé léto. Věřím, že se všichni těšíme na slunečné letní počasí, které využijeme k odpočinku a parádním dovolenkovým zážitkům, o které se s námi můžete podělit formou článků a fotografií. V druhé polovině roku nás čeká nemenší počet úkolů a akcí. Plány jsou veliké a úkolů je plný šuplík, a protože mě zajímá Váš názor, rád bych se s Vámi 4x během léta potkal, a to na nové akci „Se starostou na pivo“. Sejdeme se tak ve všech místních podnicích. Přesný seznam najdete na poslední straně tohoto čísla.

V příštím roce 2024 nás čekají dvě významná výročí – 555 let od vzniku obce a 150 let od založení Sboru dobrovolných hasičů ve Stráži n. N. K těmto krásným výročím určitě uspořádáme výstavy s připomenutím historie naší obce a našeho hasičského sboru, a zároveň bychom rádi pojali v příštím roce naše Strážské slavnosti jako oslavu těchto výročí.

Do nadcházejících prázdnin Vám přeji plno pohody, hodně sluníčka a klidné prožití Vašich dovolených.

Ing. Lukáš Beneš, starosta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..