Vážení senioři,

chcete se i Vy stále vzdělávat a rozšiřovat si své vědomosti? Potrénovat si šedou kůru mozkovou? Poznat nové spolužáky se stejným zájmem? A také si užít veselé chvíle? Neváhejte a přijďte mezi nás!

Provozně ekonomická fakulta České zemědělské univerzity v Praze obohatila nabídku výuky Univerzity třetího věku (U3V) o Virtuální U3V, která Vám dává možnost zájmového vysokoškolského studia přímo v místě Vašeho bydliště. Studium probíhá ve dvou semestrech ve skupinách 7 – 15 studentů.

  • ZIMNÍ – od října do prosince
  • LETNÍ – od února do dubna

Standardní délka studia je 3 roky (6 semestrů) a je zakončeno slavnostní promocí. V případě zájmu je možné studium libovolně prodlužovat. Možné je ale i studovat jen některé semestry.

Výuka bude probíhat v ZŠ Stráž nad Nisou, max.2 hodiny.
TÉMA ZIMNÍHO SEMESTRU: ETIKA JAKO VÝCHODISKO Z KRIZE SPOLEČNOSTI
Výukový garant kurzu: PhDr. Jan Šolc

Každým semestrem nás bude provázet jedno nosné téma, na kterém si prohloubíme své znalosti. Těšit se můžete např. na filosofii, astronomii, cestování, architekturu, osobní finance, české dějiny a jejich souvislosti, pěstování a využití jedlých a léčivých hub, hudební nástroje a spoustu dalšího! V případě zájmu otevřeme dvě třídy, abychom uspokojili touhu po vzdělání všech dychtivých studentů.

Přihlášky, prosím zasílejte do 15. 08. 2023 paní Ing. Barbaře Vítkové (barbara.vitkova@umime-si-pomahat.cz, +420 724 326 684), která vzdělávací projekt vede.

Těšíme se srdečně na setkávání s Vámi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..