Vážení sousedé,

Dostává se Vám do ruky již třetí letošní číslo. Původně jsem očekával, že jeho obsah bude po letní „okurkové sezóně“ slabší. Není tomu tak. A to jsme se museli hodně „krotit“. Plán na představení studie na dostavbu školy zatím odkládáme a budeme vše pravděpodobně prezentovat spíše na internetu, kde vše doplníme graficky.

Velmi mě těší, že Vás můžeme informovat nejen o tom, co se v obci dělo, probíhá nebo nás čeká. Na základě mnohých podnětů tak přidáváme i návody například na to, jak si zařídit jednoduchou registraci u ČEZ Distribuce, která vám pomůže získat včas informace o výpadcích elektřiny. V kapitole „Co se děje a co plánujeme“ jsem se ve velmi zkrácené verzi pokusil popsat, na čem pracujeme. Máme za sebou letní prázdniny a čeká nás závěr roku a zima. Přichází tak na řadu kultura v podobě oblíbených zájezdů do divadel v Praze, ale také ples Stráže nad Nisou, který bude 10. února 2024. V současné době dolaďujeme i Strážské slavnosti 2024. Máte se na co těšit. Vždyť v příštím roce oslaví naše obec 555 let.

V následujících měsících dovrším jako starosta období jednoho roku ve funkci. Nikdo z nás před rokem netušil, co se stane a jaký to vše bude mít vývoj. Po roce by bylo vhodné se ohlédnout a zhodnotit, co se povedlo a na čem je potřeba ještě „zamakat“. Než tak učiním, a to pravděpodobně v příštím čísle, byl bych rád za VAŠI zpětnou vazbu a hodnocení. Napište mi tak prosím na mé kontakty, a to jak elektronicky (starosta@straznadnisou.cz, WhatsApp nebo SMS na 720 050 950) nebo na sociální sítě. Budu velmi rád i za Vaše dopisy. Pochvala potěší, kritika pomůže se zlepšit. Tak mě nešetřete!

Ing. Lukáš Beneš, starosta

Ing. Lukáš Beneš
Ing. Lukáš Beneš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..